Driclor 75 ml - přípravek proti nadměrnému pocení


Koupit Driclor

driclor 75ml
Driclor 75ml roll on

Cena: 295 Kč

Doprava a platba

VYPRODÁNO

Rated 4.3 based on 24 customer reviews

Proč nakupovat u nás?

  • Výhodné balení 75 ml
  • Dodání do 2 pracovních dnů
  • Poštovné od 69 Kč
  • Možnost platby kartou
  • Spousty spokojených zákazníků

Často kladené otázky

Co je přípravek Driclor a k čemu se používá?

Driclor je revoluční přípravek na bázi hexahydrátu chloridu hlinitého, který účinně blokuje potní žlázky a snižuje množství produkovaného potu. Driclor se používá k léčbě nadměrného pocení a je dodáván s aplikátorem ve formě roll-on pro lokální aplikaci.

Jak se Driclor používá?

Přípravek se aplikuje večer před spaním a nechá se volně uschnout. Ráno po aplikaci se zbytek přípravku omyje vodou a mýdlem.

Je přípravek Driclor bezpečný?

Přípravek Driclor je dobře snášen a při lokální aplikaci nepředstavuje zdravotní riziko. Neproniká do hlubších vrstev kůže a působí přímo v potních žlázkách. Přípravek je vyrábí renomovaná farmaceutická společnost Stiefel a je běžně doporučován dermatology. Přípravek splňuje hygienické požadavky na kosmetické prostředky dle vyhlášky.

Jaké jsou nežádoucí účinky?

Při užívání přípravku Driclor se může objevit lokální zarudnutí a podráždění kůže. Tento nežádoucí účinek lze redukovat aplikací na zcela suchou a nepoškozenou kůži, nebo snížením četnosti užívání přípravku. Léky a jejich možné nežádoucí účinky mohou mít různý vliv na jednotlivce. V případě pochybností s užíváním přípravku se poraďte se svým lékařem či lékárníkem.

Může se přípravek Driclor používat při těhotenství a kojení?

Některé léky by neměli být používány během těhotenství nebo kojení.  Vždy informujte svého lékaře, pokud jste těhotná nebo plánujete těhotenství, před použitím jakéhokoliv léku. Při užívání přípravku Driclor však nejsou známy žádné škodlivé účinky, pokud je tento antiperspirant používán správným způsobem.

Co se stane, když vynecháte dávku?

Opravdu nic. Některým lidem, kteří trpí mírným pocením, postačí aplikace jen jednou za čas. Vyzkoušejte si, jak vaše tělo reaguje na přípravek Driclor a upravte si dávkování podle sebe.

Jak dlouho přípravek působí?

Efekt přípravku po jedné aplikaci vydrží až několik dní. Na začátku léčby je žádoucí aplikace častěji jednou za 24 až 48 hodin. Po dosažení dostatečného efektu se intervaly použití můžou prodlužovat a přípravek postačí aplikovat jednou týdně.

Je pro mě vhodnější balení  Driclor 75ml nebo Driclor 20ml?

Z důvodu častější aplikace na začátku léčby je pro Vás jistě výhodnější 75ml balení, které Vám vydrží asi zhruba 8 měsíců při běžné aplikaci.