Driclor 75 ml - přípravek proti nadměrnému pocení


Koupit Driclor

driclor 75ml
Driclor 75ml roll on

Cena: 295 Kč

Doprava a platba

VYPRODÁNO

Rated 4.3 based on 24 customer reviews

Proč nakupovat u nás?

  • Výhodné balení 75 ml
  • Dodání do 2 pracovních dnů
  • Poštovné od 69 Kč
  • Možnost platby kartou
  • Spousty spokojených zákazníků

Doprava a platba

Poštovné

Zboží bude zasláno jako bálik do ruky České pošty. S každou zásilkou obdrží zákazník fakturu. K ceně zboží jsou připočteny náklady za dopravu a balné, ve výši 69Kč. Objednané zboží je dodáno do 2 pracovních dnů od data vyexpedování. Pokud Vás kurýr nezastihne na dodací adrese, máte možnost si ho vyzvednout na poště během dalších 7 dnů.

Dobírka

Při zaslání objednaného zboží na dobírku je k poštovnému přičteno 40 Kč, celkem tedy zaplatíte za poštovné 109Kč.

Platba kartou

Objednávku můžete bezpečně uhradit platebními kartami VISA, VISA Electron, EuroCard/MasterCard a Maestro. Akceptace platebních karet probíhá on-line a využíváme pro ni 3D-Secure řešení - nejmodernější aplikace kartových Asociací MasterCard a Visa umožňující bezpečné platby kartou na internetu. Údaje ze své platební karty zadáváte přímo zpracovatelské bance, nikdo z našich zaměstnanců nemá přístup k údajům o Vaší platební kartě. Platba kartou u nás je bezpečná.

Platba bankovním převodem

Zvolíte-li platbu klasickým bankovním převodem, automaticky vám na e-mail pošleme variablní symbol a číslo účtu kam konečnou částku odeslat. Při platbě převodem může být termín dodání ovlivněn termínem uhrazení platby (zboží expedujeme až po připsání platby na náš účet). Je třeba, aby byla částka připsána na náš účet nejpozději do pěti pracovních dnů po potvrzení objednávky, v opačném případě lze objednávku považovat za zrušenou.