Driclor 75 ml - přípravek proti nadměrnému pocení


Koupit Driclor

driclor 75ml
Driclor 75ml roll on

Cena: 295 Kč

Doprava a platba

VYPRODÁNO

Rated 4.3 based on 24 customer reviews

Proč nakupovat u nás?

  • Výhodné balení 75 ml
  • Dodání do 2 pracovních dnů
  • Poštovné od 69 Kč
  • Možnost platby kartou
  • Spousty spokojených zákazníků

Názor lékaře na Driclor

Složení přípravku Driclor: Aluminium Chloride Hexahydrate 20%, alkohol 75,45%, voda 4,55%

Hlavní účinnou látkou v antiperspirantu Driclor je sloučenina hliníku, AlCl3. Na hliník narazíte běžně každý den. Jako čistý kov je stabilní a na organizmus zvlášť nepůsobí, ale jako sůl v antiperspirantu se již podílí na biochemických reakcích díky kterým je Driclor tak efektivní připravek proti pocení. Hlavní účinná látka, chlorid hlinitý, se také používá při čištění vody jako flakulant, k odstranění organického znečištění a koloidních částic. Hliník a jeho deriváty při běžném používání antiperspirantu Driclor nepředstavují zdravotní rizika.

Z dalších složek stojí za zmínku penetrační přísady. V přípravku Dricloru je použit k tomuto účelu 75% alkohol. Ten současně funguje jako konzervant. Ve srovnání s dalšími penetračními přísadami, jako jsou EDTA a propylén glykol. Alkohol v Dricloru k zevnímu použití nezpůsobuje závažné komplikace.

Poslední složkou je voda. A tady tkví možné komplikace spojené s používáním přípravku Driclor. Chlorid hlinitý může za určitých okolností reagovat s vodou. Ta může způsobovat podráždění kůže. Při správné aplikaci na suchou pokožku se tato komplikace neobjevuje. Proto pokožku pečlivě otřete s ručníkem před použitím. Někteří lidé používají vysoušeč vlasů, ujistěte se však, že je kůže zcela suchá. Při aplikaci Dricloru postupujte podle návodu.

Přípravek Driclor je doporučován dermatology po celém světě, zvláště pro jeho jednoduchou aplikaci, minimální vedlejší účinky a vysokou klinickou efektivitu na nadměrné pocení.

FDA (hlavní kontrolní úřad USA, Food and Drug Administration) považuje používání chlorohydrátu hliníku v antiperspirantech za bezpečný, a je povolen v koncentracích až o 25%.

Driclor a rakovina

„European Journal of Cancer Prevention“ v roce 2003 uvedlo, že "holení v podpaží a použití antiperspirantu / deodorantu může hrát roli při rakovině prsu".

Bylo proto provedeno hodně výzkumu v této oblasti, nebyla však zjištěna skutečnost, že by chlorid hlinitý použití v kosmetických přípravcích toto riziko zvyšoval.

(Ted S. Gansler, MBA, ředitel lékařského obsahu pro American Cancer Society), uvedl: "Neexistuje žádný přesvědčivý důkaz, že antiperspirant nebo deodorant používání zvyšuje riziko rakoviny ".)

Používání přípravku Driclor je tedy bezpečné, a k řešení nadměrného pocení je na prvním místě.

Dotazy ohledně přípravku Driclor a vyjádření přímo od Českých lékařů naleznete zde