Driclor 75 ml - přípravek proti nadměrnému pocení


Koupit Driclor

driclor 75ml
Driclor 75ml roll on

Cena: 295 Kč

Doprava a platba

VYPRODÁNO

Rated 4.3 based on 24 customer reviews

Proč nakupovat u nás?

  • Výhodné balení 75 ml
  • Dodání do 2 pracovních dnů
  • Poštovné od 69 Kč
  • Možnost platby kartou
  • Spousty spokojených zákazníků

Driclor 75 ml

Pokud bychom si měli ve zkratce představit výrobek Driclor, tak se jedná o velmi účinný antiperspirant, který dokáže perfektně eliminovat vaše pocení. Sami budete překvapeni jeho účinností. Ta je v porovnání s různými prodávanými antiperspiranty až několikanásobně vyšší. Pokud ho tedy budete pravidelně používat na požadovaná místa, docílíte takového efektu, že pocení v těchto oblastech bude minulostí.

Driclor funguje na principu roll on antiperspirantu. Uvnitř lahvičky je účinná tekutina, kterou pomocí kuličky umístěné v hrdle lahvičky pohodlně a rovnoměrně nanesete na ta místa, kde chcete být před potem ochránění. Ať už se jedná o jakoukoliv část těla, můžete si být zcela jisti, že Driclor vás skutečně před potem ochrání.

Jeho složení je na rozdíl od ostatních antiperspirantů založeno na chloridu hlinitém. Právě tato látka dokáže velmi účinně blokovat potní žlázy a díky tomu zamezí tomu, aby z nich byl pot vylučován. Ačkoliv některé běžné antiperspiranty tuto látku obsahují také, je jí takové množství, že nemá dostatečný účinek, ani když podobný výrobek používáte několikrát denně. Proto jsou často obohaceny parfémem, aby vzniklý zápach, který pot doprovází, dokázali alespoň eliminovat.

Výrobci Dricloru však chtěli jít zcela jiným směrem. Nechtěli se zaměřit na eliminaci zápachu, ale jít přímo po příčině, tedy potu samotném. Pokud by totiž došlo k zamezení pocení, nebylo by nutné používat ani různé deodoranty a parfémy. Tato snaha se nakonec vyplatila, což mohou potvrdit mnozí lidé, kteří tento unikátní přípravek také vyzkoušeli.

Můžeme vám zaručit, že po jeho použití budete skutečně překvapeni, jak funguje. Určitě i vy jste zvyklí, že běžný antiperspirant přestane působit po pár minutách, v lepších případech hodinách. Oproti tomu Driclor dokáže působit celý den bez toho, abyste ho obnovovali. Látka chlorid hlinitý je totiž tak účinná, že dokáže potní žlázy zablokovat na skutečně dlouhou dobu. Jedině tak vás může účinně ochránit, ať už jsou důvody vašeho pocení jakékoliv. U někoho je to zvýšená fyzická aktivita, u někoho se jedná o nadměrné pocení z důvodu obezity a jiný se zpotí při velkém stresu.

Stres může doprovázet řadu důležitých situací v našem životě a není nic horšího, než pokud se v důsledku něho začali i mi nadměrně potit. Ať už se jedná o důležitou zkoušku ve škole, či představení nového projektu ve vašem zaměstnání, díky Dricloru vaše publikum neuvidí na vaší tváři ani těle jedinou kapku potu a vy tak budete působit velmi přesvědčivým a sebejistým dojmem. I když reálná situace může být zcela jiná, potem se určitě neprozradíte. Pokud vás tedy podobné situace v budoucnu čekají, pořiďte si Driclor i vy, abyste se nemuseli ještě více stresovat z toho, že se vám na čele objevili první kapky potu.