Driclor 75 ml - přípravek proti nadměrnému pocení


Koupit Driclor

driclor 75ml
Driclor 75ml roll on

Cena: 295 Kč

Doprava a platba

VYPRODÁNO

Rated 4.3 based on 24 customer reviews

Proč nakupovat u nás?

  • Výhodné balení 75 ml
  • Dodání do 2 pracovních dnů
  • Poštovné od 69 Kč
  • Možnost platby kartou
  • Spousty spokojených zákazníků

Použití přípravku Driclor

Použití přípravku Driclor je velice snadné a rychlé především díky své aplikaci na noc. Přípravek je nedráždivý a dobře snášen. Je ale důležité použít přípravek správně. Přečtěte si podrobně pokyny dodané s produktem.

Přípravek aplikujte večer před spaním a nechte volně uschnout. Driclor aplikujte na čistou a suchou pokožku. Chlorid hlinitý může za určitých okolností reagovat s vodou a může způsobovat podráždění kůže. Při správné aplikaci na suchou pokožku se tato komplikace neobjevuje. Proto pokožku pečlivě otřete s ručníkem před použitím. Někteří lidé používají vysoušeč vlasů, ujistěte se však, že je kůže zcela suchá.

Potní žlázky jsou v noci méně aktivní a dochází k účinnějšímu potlačení tvorby potu. Nepoužívejte příliš mnoho přípravku, při nadbytku může docházet ke dráždění kůže. Přípravek příští ráno po aplikaci omyjte vodou a mýdlem. Můžete nadále používat své obvyklé deodoranty nebo parfémy, pokud chcete.

Zpočátku aplikujte přípravek Driclor každých 24 hodin, dokud nedojde ke zlepšení stavu (cca 7-10dní). Jakmile dojde k zlepšení postačí aplikace 2-3x týdně.

Při dodržení optimálního dávkování a aplikace na suchou kůži se podráždění při užívání přípravku Driclor objevuje vzácně. Pokud se přece jenom objeví podráždění kůže, snižte četnost používání přípravku. Naneste zvláčňující krém každý den po použití přípravku. Při trvání podráždění aplikuje mírný steroidní krém (Hydrokortizon 1%) na postižené místo dvakrát denně po dobu maximálně 14 dní.

Upozornění

Přípravek Driclor je určen k zevnímu použití, neužívat vnitřně.

Nepoužívejte přípravek při známé alergické reakci na složky přípravku. Pokud máte pocit, že došlo k alergické reakci, přestaňte užívat tento přípravek a informujte svého lékaře nebo lékárníka.

Neholte a nepoužívejte depilační krémy na oblasti kůže léčené přípravkem Driclor během 12 hodin před nebo po aplikaci.

Vyvarujte se kontaktu přípravku s očima, se sliznicemi jako jsou ústa, nosní dírky a genitálie a neaplikujte na poraněnou nebo zanícenou pokožku.

Vyvarujte se kontaktu přípravku s oblečením, šperky a kovy, protože může dojít k jejich odbarvení a poškození.

Přípravek obsahuje alkohol a je tak hořlavý. Uchovávejte přípravek při teplotě do 25°C a chraňte před otevřeným ohněm.